E Premte, 15 Dhjetor 2017

kombetarja 21Kombëtarja shqiptare u ngjit në vendin e 22-të në botë, në renditjen e FIFA-s, duke vendosur një rekord vërtet të madh.
Kapërceu plot 14 shkallë, që nga pozicioni I 36-të ku ishte në muajin korrik, edhe ai një rekord më vete.

Më shumë...

skenderbeu356Skënderbeu shkruan historinë. Kampionët e Shqipërisë kalojnë në fazën e “play-off”-it në Ligën e Kampionëve duke qënë klubi i parë shqiptar që ngjitet kaq lartë në një kompeticion europian.

Më shumë...

kukesi 12Nuk ka përjashtim nga Europa, por gjithsesi ka dënim. Kukësi u ndëshkua nga UEFA me humbje 0-3 në tavolinë të ndeshjes së Ligës së Europës ndaj Legias në Tiranë, dhe po ashtu duhet të paguajë një gjobë dhe të luajë dy ndeshjet europiane të radhës, në fushën e tij, pa tifozë.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 4 nga 110

4

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: