E Hënë, 19 Shkurt 2018

rusi-610x355Ajo që ka ndodhur gjatë ndeshjes Lokomotiva e Moskës- Skënderbeu, nuk ka asnjë lidhje me futbollin europian dhe me politikat e UEFA-s kundër racizmit. Rusët kanë bërë skandal duke thirrur, “Vritini shqiptarët” dhe “Kosova është Serbi”.

Më shumë...

serbia1-655x356Në ndeshjen e shumëpritur Shqipëri-Serbi nuk do të ketë  tifozë serbë, por vetëm 70 studentë me rezultate të  shkëlqyera. Këte ka siguruar në një konferencë për shtyp një jave para ndeshjes që do të luhet ne Elbasan Arena,   sekretari i FSHF, Ilir Shulku.

Më shumë...

de-biasiTrajneri i kombëtares Giani de Biazi kërkon fitoren ndaj Portugalisë në ndeshjen e sotme që luhet në Elbasan Arena. Megjithatë ai pranoi se Portugalia është një ekipi i fortë.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 3 nga 110

3

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: