E Enjte, 22 Shkurt 2018

Mario BalotelliSulmuesi i Manchester City, Mario Balotelli, ka shpëtuar i palënduar nga aksidenti i radhës me makinën e tij luksoze, “Bentley”.

Më shumë...

Champions-League-1Reali i Madridit kalon në gjysëmfinale të Champions League duke mundur me rezultatin e thellë 5-2 ekipin e Apoelit. Ekipi i Jose Mourinho ka bërë një parqitje të mirë dhe dominuese ku ka finalizuar në minutën e 26-të me një gol të Cristiano Ronaldos...

Më shumë...

Faqe 110 nga 110

110
Tjetra
Fund

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: