E Enjte, 22 Shkurt 2018

12063702 850564441709453 3212355455147581996 n-655x356Pak orë pas ndeshjes Shqipëri-Serbi, ku humbëm 2-0, (8 tetor 2015)  Federata Shqiptare e Futbollit përmes një deklarate falenderon të gjithë tifozët e zjarrtë brenda dhe jashtë Shqipërisë, banorët e Tiranës dhe të Elbasanit, policinë e shtetit dhe organet e tjera inteligjente, për mbështetjen që iu dha për organizimin e ndeshjes “delikate për specifikën e saj”

Më shumë...

iiiiiiiiiiiiiiSerbia do të jetë përballë një rivali shumë të fortë, sipas trajnerit të saj, Radovan Çurçiç.
Pasi shpalli listën me 24 futbollistë për ndeshjen e Elbasanit, përzgjedhësi serb bën një analizë të kundërshtarit të së enjtes.

Më shumë...

de-biasiTrajneri i Kombëtares shqiptare ka tentuar të çtensionojë situatën e krijuar mes tifozëve dhe FSHF-së para ndeshjes së 8 tetorit, Shqipëri - Serbi.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 2 nga 110

2

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: