E Premte, 15 Dhjetor 2017

11665732 861925760523528 2930916603688198453 nMediat e huaja i kanë kushtuar një vemendje të madhe vendimit të CAS që i dha fitoren Shqipërisë ndaj Serbise ne ndeshjen e 14 tetorit te vitit te kaluar në Beograd.

Më shumë...

Tribunal-Arbitral-du-Sport-660x375CAS vendosi që ndeshja e 14 tetorit Serbi – Shqipëri të shkojë në tavolinë 0-3 për Shqiperinë si pasoje se ndeshja u ndërpre për shkak të incidenteve nga tifozet vendas që pushtuan fushën, pra fajin për ndërprejrjen e ndeshjes e ka Serbia dhe jo braktisja e lojës nga Shqiperia.

Më shumë...

1131Mediat serbe kanë reaguar ashper me pakënaqësi pas vendimit të CAS-it që i dhuroi Shqipërisë tri pikët nga ndeshja e ndërprerë në Beograd me Serbine.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 8 nga 110

8

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: