E Premte, 15 Dhjetor 2017

kais-ruiz-se-desvincula-del-barca-y-fichara-por-el-lyon-o-el-psgNje fenomen i ardhshem ne futboll po qarkullon ne mediat europiane. Behet fjale per Kais Ruiz. Nje emer qe ende nuk te thote gje, por qe ka vetem 13 vite mbi shpatulla dhe konsiderohet nga ata qe e kane njohur si Lionel Messi i ri.

Më shumë...

ujkani-te-genoa-p-euml-r-tre-vjet hdSamir Ujkani ka nënshkruar kontratën tri-vjeçare me Genoan, derisa në fjalimin e tij ka zbuluar se i është realizuar ëndrra.

Më shumë...

skenderbeu 5Skënderbeu i shpërblen tifozet me fitoren 4-1 kundër Krusejdërs, duke siguruar përpara kohe kualifikimin në raundin e tretë të Champions.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 7 nga 110

7

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: