E Premte, 15 Dhjetor 2017

foto12kukesi-473x298Pas ngjarjeve ne stadiumin Qemal Stafa ka reguar ne nje njoftim policia e Tiranës. Ajo ka sqaruar planin e masave që kanë marrë uniformat blu dhe si ka ndodhur incidentet.

Më shumë...

kukesi 11Ndeshja mes Kukësit dhe Legias së Varshavës u pezullua. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për raundin e tretë kualifikues të Europa League dhe po zhvillohej në “Qemal Stafa” të Tiranës.

Më shumë...

oferta-e-schalkes-p-euml-r-gashin hdSulmuesi i Baselit, Shkëlzen Gashi, ka gjasa të mëdha që këtë edicion të luajë në Bundesliga. Sipas Fussballinfos.ch, Schalke ka bërë ofertë për sulmuesin shqiptar.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 6 nga 110

6

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: