E Premte, 15 Dhjetor 2017

ndeshja3-473x571"Masa rigoroze: Shqiptarët nga Kosova dhe Maqedonia ndalohen të marrin pjesaë në ndeshjen kundër Serbisë”. Ky është titulli i mediave serbe sot, të cilat duket se nuk u shkon artikulli nese nuk mund te spekulojnë apo edhe te hedhin doza provokimi se në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Serbisë e cila do të zhvillohet më 8 tetor, në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2016”, tifozët shqiptarë nga Kosova dhe nga Maqedonia, nuk do të mund ta ndjekin.

Më shumë...

gega 5Atletja shqiptare Luiza Gega fitoi një tjetër medalje të artë në karrierën e saj. Ajo u shpall kampione e Ballkanit pasi fitoi garën e 1500 metrave në kampionatin e atletikës së gadishullit tonë.

Më shumë...

odej-655x356Ndërprerja e ndeshjes në stadiumin “Qemal Stafa” është komentuar gjerësisht nga mediat polake që e kanë cilësuar ngjarjen si skandaloze.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 5 nga 110

5

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: