E Enjte, 27 Prill 2017

zinxhiriRikthehen sërish në vend reshjet e borës, edhe pse jo me intesitet të lartë,të cilat kanë mbuluar Kukësin, Shkodren, Dibren, Elbasanin dhe Korçën. Akset nacionale janë plotësisht të qarkullueshme dhe vetëm në ndonjë segment ka nevojë për përdorimin e zinxhirëve.

Më shumë...

UKTMungesa e energjisë ka sjellë edhe nderprerje të furnzimimit me ujë të pijshëm të disa zonave në periferi të Tiranës.

Më shumë...

dritatNjë zjarr ka përfshirë nënstacionin e Kasharit duke djegur  20 fidera të cilat furnizojnë me energji elektrike zonën periferike te Tiranës.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 2 nga 636

2

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: