E Premte, 15 Dhjetor 2017

zakZayn Malik dhe Perrie Edwards thuhet se kanë shpenzuar më shumë 3.000.000 £ në një shtëpi të re që më parë kishte jetuar yll i mirenjohur i futbollit ne Premier League.

Më shumë...

964098 636x978Aktorja Jennifer Garner i cili kohët e fundit njoftoi se ajo është divorcuar me  Ben Affleck tani ka hequr edhe unazë marteses se saj.

Më shumë...

GTY Kate Will04 ml 150708 16x9 992Dukesha Kate dhe Princi William kane qendruar se bashku diten e merkure.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 4 nga 163

4

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: