E Premte, 15 Dhjetor 2017

vines-e1423696045620Pas 6 muajsh ne koma, eshte ndare nga jeta ne moshen 22 vjec Bobbi Kristina Brown, vajza e Whitney Houston dhe e muzikantit Bobby Brown.

Më shumë...

ritaaaaKëngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora sapo është ndarë nga i dashuri i saj, Ricky Hil por ajo nuk u pa zemërthyer kur u fotografua në Londër.

Më shumë...

2A42CE7300000578-3157051-image-m-76 1436590579926-634x356

Reperi i njohur amerikan dhe me famë botërore Curtis Jackson i ashtuquajturi “50 Cent” ka raportuar sot borxhet që i arrijnë nga 10-50 milionë dollarë.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 3 nga 163

3

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: