E Premte, 15 Dhjetor 2017

REneKëngëtarja Nora Istrefi, duket se po shijon shumë faktin se është bërë nënë.

Më shumë...

kl-femijeKohët e fundit  ajo është ndarë nga i dashuri i saj , por  Myleene Klass në jetën e saj ka dy vajza të cilat i kanë garantuar për t’i kthyer buzëqeshjen në fytyrën e saj.

Më shumë...

nena-vajza-paundThonj fals, qerpikë fals, një koleksion parukesh, llak si dhe shumë make-up,  një trajtim që ju ndoshta do e lidhnit me një këngëtar apo me një yll të vërtetë.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 10 nga 163

10

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: