E Premte, 15 Dhjetor 2017

ok1-628x356Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë martuar.

Më shumë...

Ben-Affleck-Jennifer-GarnerBen Affleck dhe Jennifer Garner kanë konfirmuar se ata janë ndarë, dhe dhanë një deklaratë të përbashkët.

Më shumë...

elhaida-instagramEshte cilesuar si nje vajze e qete dhe e qeshur. Por kete here keto dy cilesi te saj jane fashitur per disa momente. Dikush ka prishur qetesine dhe i ka hequr per pak buzeqeshjen nga fytyra kengetares Elhaida Dani.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 6 nga 163

6

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: