E Enjte, 22 Shkurt 2018

CelineDion-780x439Celine Dion në muajin gusht do ta publikojë albumin e ri, i cili do të vijë pas vdekjes së burrit të saj, Rene Angelil. Burri i këngëtares ndërroi jetë në muajin janar, ndërsa kanadezja në maj bëri publik titullin e njërës prej këngëve të albumit të ri, “Encore un soir”.Kjo këngë ishte shkruar për të nderuar jetën dhe veprën e burrit të saj të ndjerë, ndërsa është realizuar nga Jean-Jacques Goldman. Në albumin e ri të saj kanë bashkëpunuar edhe Serge Lama, Francis Cabrel e Jacques Veneruso. Ky i fundit ka kompozuar për Dion edhe në të kaluarën.Sipas Sony Music France, këngëtarja ka përfshirë tema pozitive në këngët e reja dhe i është kthyer gëzimit të jetës, në përpjekje që të lë pas vetes humbjen e bashkëshortit

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: