E Premte, 15 Dhjetor 2017

ritaaaaKëngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora sapo është ndarë nga i dashuri i saj, Ricky Hil por ajo nuk u pa zemërthyer kur u fotografua në Londër. Anëtarja e jurisë “X factor” u pa nën shoqërinë e një mashkulli derisa dukej shumë e lumtur dhe e buzëqeshur. Ora kishte veshur një palë xhinse, një bluzë me llogon e “Red Hot Chili Peppers” dhe një palë atlete.
24 vjeçarja po argëtohej nën shoqëerinë e një mashkulli të panjohur për publikun dhe duket se skena e tyre për të të vallëzuar ishin rrugët e Londrës, transmeton Klan Kosova. Ndonëse Ora dhe miku i saj shiheshin shumë të afërt, akoma nuk është supozuar për një lidhje ose diçka romantike mes tyre.

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: