E Hënë, 22 Janar 2018

REneKëngëtarja Nora Istrefi, duket se po shijon shumë faktin se është bërë nënë.
Ajo ka publikuar një tjetër foto në Instagram, ku shihet bashkë me vajzën e saj Renee, e cila gjendet në krah të babait të saj, Robertit.Fotoja u pasua nga qindra komente të fansave që kanë shkruar mbi atë se si duket vajza e vogël dhe sa e lumtur duhet të jetë Nora. Vet Nora publikoi këngën “Bambolero” ditë më parë, e cila nuk u prit aspak mirë nga publiku.

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: