E Hënë, 22 Janar 2018

kl-femijeKohët e fundit  ajo është ndarë nga i dashuri i saj , por  Myleene Klass në jetën e saj ka dy vajza të cilat i kanë garantuar për t’i kthyer buzëqeshjen në fytyrën e saj. Ylli Myleene Klass ,37-vjeçe,  është zbavitur me vajzat e saj të adhurueshme gjatë fundjavës. Ajo është parë duke u argëtuar dhe duke buzëqeshur në një park në Londër me dy vogëlushet , Ava 7-vjeçe dhe Hero 4 vjeçe .

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: