E Premte, 15 Dhjetor 2017

unescojaKomiteti Ekzekutiv i Organizatës së Kombeve të Bashkuara për Arsimin, Shkencën dhe Kulturën, UNESCO, shqyrton këtë të shtunë kërkesën e Kosovës për anëtarësim.

Më shumë...

opozita-bllokon-foltoren-e-kuvendit-t-euml-kosov-euml-s 2 hdDeputetë të Opozitës edhe sot gjithashtu kanë bllokuar foltoren e Kuvendit të Kosovës. Aty shihen kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i VV-së, Visar Ymeri, si dhe deputetë tjerë të këtyre dy partive dhe nga Nisma për Kosovën.

Më shumë...

mustafaKryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, u takua në selinë e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork, me komisionerin e BE-së për Migrim, Çështje të Brendshme dhe Shtetësi, Dimitris Avramopoulos.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 4 nga 505

4

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: