E Premte, 15 Dhjetor 2017

permbytje 7Pesë persona kanë humbur jetën nga moti i keq dhe përmbytjet që përfshinë mbrëmën e së hënës rajonin e Tetovës Viktimat janë tre të rritur dhe dy fëmijë nga fshatrat Shipkovicë dhe Reçicë e Madhe.

Më shumë...

fv gashiIsh-kampioni botëror i kikboksit Valdet Gashi është ekzekutuar nga ISIS-i. Kjo thuhet nga informacione që ka siguruar gazeta gjermane “Die Welt”. Deri tani ishte e paqartë se në çfarë rrethanash ka ndodhur vrasja e shqiptarit që kishte shkuar në Siri të luftonte për xhihadin.

Më shumë...

Kuvendi i Republikes se Kosoves  6-570x310Seanca plenare që do të mbahet sot në orën 10 në Kuvendin e Kosovës, pritet të mbledhë bashkë deputetët për t`i thënë “Po” themelimit të Gjykatës Speciale.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 9 nga 505

9

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: