E Enjte, 22 Shkurt 2018

vucicIsh nacionalisti dhe ish ministri i regjimit te Miloshevic, tashme i konsideruar si reformator liberal, Aleksander Vucic, kandidati i Partise Konservatore fitoi zgjedhjet presidenciale ne Serbi me 57% te votave.

Më shumë...

haradinaj-3Lirohet kreu i AAK Ramush Haradinaj, por me kusht. Gjykata e Colmerit në Francë ka vendosur lirimin me kusht të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.Lajmin e ka konfirmuar avokati i Haradinaj, Arianit Koci.

Më shumë...

ParliamentaryelectionunrestMontenegrovs9DgvE3qXilNe Mal te Zi zgjedhjet legjislative qe u zhvilluan ne nje kontekst ekstremisht te tensionuar sollen fitoren e socialisteve te kryeministrit Milo Gjykanovic.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 1 nga 505

Fillimi
Para
1

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: