E Premte, 15 Dhjetor 2017

Luan-ramaNe mes te fushates elektorale dy partitet e koalicionit qeverises vijojne te ashpersojne gjuhen ne drejtim te njera tjetres. N/kryetari i LSI-së, Luan Rama, akuzoi Kryeministrin Rama se po stigmatizon marrëveshjen politike PS-LSI.

Më shumë...

basha beratKreu i opozites Lulzim Basha u ndal ne Berat ku prezantoi kandidatet e Partise Demokratike per kete qark per zgjedhjet e 25 Qershorit. I pari qe e mori fjalen ishte Astrit Veliaj, deputet i PD njeherazi edhe kandidat i kesaj force polike.

Më shumë...

vlcsnap-error167Pas publikimit të emrave të ministrave të rinj dhe zv/kryeministrit të propozuar nga Partia Demokratike, presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekretuar sot emërimet e tyre. Këto emra pritet të miratohen sot në seancën e jashtëzakonshme që do të mlidhet në orën 18:00.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 4 nga 2268

4

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: