E Hënë, 16 Tetor 2017

bashaaa-4-655x356Kryetari i PD Lulzim Basha nje muaj nga protesta vijon te mos ndryshoje kerkesen, ate te nje qeverie teknike. Per kete arsye ne ate qe cilesohet si cadra e lirise, kreu i opozites i përsëriti sërish thirrjen për dorëheqje kreut te qeverise Edi Rama.

Më shumë...

Senatori James LankfordProtesta e opozitës me kauzën për zgjedhje te lira dhe te ndërshme po merr vëmendjen dhe mbështetje gjithnjë edhe më të madhe në Kongresin Amerikan.

Më shumë...

425A4488Nga qyteti i Durrësit kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u ka bërë thirrje qytetareve që të bashkohen me 18 shkurt ne protestën që do të zhvillojë opozita për ti thënë stop pushtetit të korruptuar. Kreu i opozitës  i garantoi qytetarët se nuk do të lejohet më që bandat të vendosin zgjedhjet.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 10 nga 2267

10

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: