E Enjte, 22 Shkurt 2018

bert-koendersNë një kohë kur situata politike në vend është e përfshirë nga kriza dhe kur cështja e vettingut ka ngecur ne vend numëro ministri i jashtëm i Holandës Bert Koendersi ka dhene nje mesazh të qartë politikanëve shqiptare, duke i këshilluar ta përfundojnë sa më shpejte.

Më shumë...

metaRaundi i parë i zgjedhjes së Presidentit të ri të Republikës së Shqipërisë do të nisë në datën 19 prill, në orën 18:00. Lajmin e bëri të ditur kreu i Kuvendit, Ilir Meta, në seancën plenare të së enjtes, dhe vendimi u morr në Konferencën e Kryetarëve më herët.

Më shumë...

komisioniKryeparlamentari Ilir Meta thërret sërish Kuvendin në një seancë të jashtëzakonshme në datë 18 prill, për ngritjen e komisionit “ad hoc” me 12 anëtarë. Ora 16.00 e 13 prillit do të jetë afati i fundit i të gjitha palëve politike për të dorëzuar kandidaturat për anëtarë të këtij komisioni.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 9 nga 2268

9

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: