E Premte, 15 Dhjetor 2017

parlamSot për politikën shqiptare është prova e dytë për vettingun. Parlamenti mblidhet sot pasdite në seancë të jashtëzakonshme për të votuar kandidatët për dy komisionet e reja ad-hoc që përzgjedhin anëtarët e organeve të vettingut.

Më shumë...

bashaPer kreun e Partise Demokratike Lulzim Basha arrestimi i 18 efektiveve te policise dhe doganiereve te Qafe-Thanes eshte nje prove e pakontestueshme e vertetesise se akuzave qe opozita prej kohesh ka artikuluar ne publik per perfshirjen e shtetit ne trafikun e droges.

Më shumë...

sigmar-gabrielI qarte dhe pa dorashka diplomatike eshte treguar ministri i Jashtem Sigmar Gabriel teksa i eshte pergjigjur interesit te gazetareve per ngercin politik ne Shqiperi.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 8 nga 2268

8

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: