E Martë, 22 Gusht 2017

bashaPer kreun e Partise Demokratike Lulzim Basha arrestimi i 18 efektiveve te policise dhe doganiereve te Qafe-Thanes eshte nje prove e pakontestueshme e vertetesise se akuzave qe opozita prej kohesh ka artikuluar ne publik per perfshirjen e shtetit ne trafikun e droges.

Më shumë...

sigmar-gabrielI qarte dhe pa dorashka diplomatike eshte treguar ministri i Jashtem Sigmar Gabriel teksa i eshte pergjigjur interesit te gazetareve per ngercin politik ne Shqiperi.

Më shumë...

bert-koendersNë një kohë kur situata politike në vend është e përfshirë nga kriza dhe kur cështja e vettingut ka ngecur ne vend numëro ministri i jashtëm i Holandës Bert Koendersi ka dhene nje mesazh të qartë politikanëve shqiptare, duke i këshilluar ta përfundojnë sa më shpejte.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 7 nga 2267

7

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: