E Dielë, 25 Qershor 2017

sigmar-gabrielI qarte dhe pa dorashka diplomatike eshte treguar ministri i Jashtem Sigmar Gabriel teksa i eshte pergjigjur interesit te gazetareve per ngercin politik ne Shqiperi.

Më shumë...

bert-koendersNë një kohë kur situata politike në vend është e përfshirë nga kriza dhe kur cështja e vettingut ka ngecur ne vend numëro ministri i jashtëm i Holandës Bert Koendersi ka dhene nje mesazh të qartë politikanëve shqiptare, duke i këshilluar ta përfundojnë sa më shpejte.

Më shumë...

metaRaundi i parë i zgjedhjes së Presidentit të ri të Republikës së Shqipërisë do të nisë në datën 19 prill, në orën 18:00. Lajmin e bëri të ditur kreu i Kuvendit, Ilir Meta, në seancën plenare të së enjtes, dhe vendimi u morr në Konferencën e Kryetarëve më herët.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 6 nga 2266

6

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: