E Dielë, 25 Qershor 2017

kqzPerfundon sot ne mesnate afati i percaktuar sipas Kushtetutes per regjistrimin ne KQZ te koalicioneve qe marrin pjese ne zgjedhjet parlamentare te 18 qershorit.

Më shumë...

parlamSot për politikën shqiptare është prova e dytë për vettingun. Parlamenti mblidhet sot pasdite në seancë të jashtëzakonshme për të votuar kandidatët për dy komisionet e reja ad-hoc që përzgjedhin anëtarët e organeve të vettingut.

Më shumë...

bashaPer kreun e Partise Demokratike Lulzim Basha arrestimi i 18 efektiveve te policise dhe doganiereve te Qafe-Thanes eshte nje prove e pakontestueshme e vertetesise se akuzave qe opozita prej kohesh ka artikuluar ne publik per perfshirjen e shtetit ne trafikun e droges.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 5 nga 2266

5

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: