E Enjte, 22 Shkurt 2018

1441005486cravenKa treguar disa nga historite e mankthit fale te cilave ka arritur sukses ne Hollywood, nga “Nightmare” deri tek”Scream” apo dhe filmi “Kodrat kane sy”.

Më shumë...

00 00 07 20.Still001Nje mozaik folklorik nga të gjitha trevat shqiptarë ka  krijuar festa e plisave e cila ka mbledhur per disa orë ne natyrën e Tiranës njerëz nga të gjitha qytetet e  shqipërisë por edhe jashtë kufijëve ku jetojnë  shqiptare.

Më shumë...

Capture15Anastacia, një nga këngëtaret me famë botërore, ka performuar mbrëmjen e së martës në Tiranë. Me qindra fansa të këngëtares amerikanë kanë mbushur stadiumin “Qemal Stafa” për të ndjekur nga afër performancën e saj live mbrëmjen e 25 gushtit 2015

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 2 nga 97

2

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: