E Premte, 15 Dhjetor 2017

zjarrTemperaturat e larta që kanë prekur gjithe vendin janë një nga shkaktarët për renin e zjarreve. Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin ka pasur 15 vatra zjarresh në Fier, Gjirokastër, Vlorë, Durrës, Elbasan, Berat, Dibër dhe Shkodër.

Më shumë...

zjarrrPërgjatë 24 orëve të fundit u regjistruan në të gjithë vendin 10 vatra zjarri në pyje në Vlorë, Shkodër, Durrës, Fier dhe Berat me dëme materiale. Shërbimet zjarrfikëse ndërhynë megjithë vështirësitë e terrenit.

Më shumë...

drogaaaTre persona janë vënë në prangat e policisë në kuadër të një operacioni antidrogë të koduar “Kalaja”. Uniformat blu te kryeqytetit bëjnë të ditur se kanë sekuestruar edhe një sasi prej 50 kg kanabis, e cila do shpërndahej në zona të ndryshme të Tiranës.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 4 nga 1693

4

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: