E Enjte, 22 Shkurt 2018

thaseGoditen dy raste të prodhim -shitjes dhe të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike në Memaliaj dhe Kakavije.
Policia ka sekuestruar 23 kg e 700 gr Cannabis Sativa dhe ka vënë në pranga një person e ka shpallur ne kerkim nje tjeter.

Më shumë...

deja vuPolicia e Tiranës finalizon operacioni e koduar "Deja Vu" ku ka arritur të zbardh dhe dokumentoj me prova ligjore autorësia e dy ngjarjeve të vjetra të shkatërrimit të pronës me eksploziv, ngjarje këto të ndodhura në vitin 2014 dhe 2015.

Më shumë...

drogaNjë operacion ndërkombëtar antitrafik droge mes Policisë së Shtetit dhe Guardia di Finanza dhe Policisë italiane, ka sekuestruar 3 ton e 992 kilogramë Marijuanë.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 2 nga 1693

2

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: