E Premte, 15 Dhjetor 2017

cakoDrejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako priti një delegacion të Policisë Italiane ku në fokus të takimit ishte koordimi për misionin e fluturimeve që do të monitorojnë territorin shqiptar, në kuadër të zbatimit të protokollit per identifikimin e kultivimit të kanabisit në Shqipëri.

Më shumë...

policia kukesNje person ka përfunduar ne qeli dhe velli i tij është shpallur ne kerkim nga policia sepse kanë tentuar të kryejne nje vrasje.

Më shumë...

policia kurbin 7455Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Zheje të Kurbinit, ku vjehrri ka vrarë me mjete të forta nusen e djalit të tij.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 10 nga 1693

10

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: