E Martë, 22 Gusht 2017

Bregdet-VloreProkuroria e Vlorës ka sekuestruar rreth 6100 m2 truall, 24 apartamente të një pallati dhe 32 përqind të një pallati tjetër në qendër të qytetit, pasi dyshohet se janë pasuri të krijuara në  bazë të dokumenteve të falsifikuara.

Më shumë...

policiaNjë muaj pasi ka marrë detyrën e ministrit te brendshëm, Fatmir Xhafaj sjell një furtune levizjesh ne policinë e shtetit. pothuajse cdo sektor i policisë që nga sektoret brenda godinës së policisë së shtetit dhe drejtorite vendore apo edhe kufiri janë prekur nga lëvizjet të cilat në fund janë firmosur nga drejtori i përgjitshëm i policisë Haki Cako.

Më shumë...

AZILI-POLICAN-4Dy të moshuar humbën jetën si pasojë e një zjarri që ra në qendrën e të moshuarve në Poliçan. Nga hetimet e para Tahir Senka 84 vjeç banues ne fshatin Lybesh, dhe Mustafa Kaceli, 81 vjec, banues ne fshatin Veleshnje janë asfiksuar nga tymi i shkaktuar nga djegia e një batanije.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 9 nga 1691

9

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: