E Martë, 27 Qershor 2017

doga itDroga nuk ka sjellë vetëm shkarkime dhe arrestime ne radhet e policisë por këtë here ka prekur edhe doganat, punonjësit e të cilave kanë lejuar kalimin e hashashit drejt Italise.

Më shumë...

hashashi-fierPas Skaraparit dhe Tiranës edhe ne Fier policia ka zbuluar një laborator droge. Një operacion i Koduar "Llampa" në këtë qytet ka vënë në pranga 8 persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër mes tyre edhe dy punonjës të OSHEE-së të cilët administronin laboratorin e kultivimit te narkotikeve.

Më shumë...

droge-diberOperacion antidrogë i koduar "Mëngjesi" i finalizuar nga Sektori Kundër Narkotikëve në drejtorine e policisë së Dibrës në bashkëpunim edhe me Komisariatin e Policisë Bulqizë kanë goditur një rast të trafikut te drogës ku janë sekuestruar në një banesë  10 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 8 nga 1688

8

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: