E Premte, 15 Dhjetor 2017

kanabisGoditet një tjetër tentativë e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike në Portin e Durrësit. Policia ka sekuestruar 207 kg kanabis në një autobus që kishte si destinacion Italinë dhe vunë në pranga drejtuesin e mjetit Jetmir Muçalijaj 43 vjeç, ndërsa shpallën të kërkim pronarin e autobusit.

Më shumë...

shallari 2I dyshuari si vrasës me pagesë, Mikel Shallari do dalë para Gjykatës së Krimeve të Rënda për akuzën e ekzekutimit të ish-zyrtarit të policisë Artan Cuku.

Më shumë...

gazmend-bardhiTeksa fushata është në kulmin e saj dhe e gjithë vemendja është e perqëndruar në akuzat dhe kunderakuzat e liderve politike, nga ana tjetër në institucionet e vujatjes se denimeve me firme te ministrit te drejtesisë janë shkarkuar dhe emeruar drejtues të rinj të burgjeve.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 7 nga 1693

7

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: