E Enjte, 27 Prill 2017

policia-e-korces Drejtori i një fondacioni bamirësie së bashku me tre vullnetare të këtij fondacioni janw nw hetim sepse akuzohen se u kërkonin shuma monetare qytetarëve, me pretendimin per të ndihmuar familje në nevojë, duke i mashtruar këta të fundit. 

Më shumë...

1490771643bandaMe 45 vjet burg është dënuar grupi i shqiptarëve ne Britani që shperndante kokaine në jug të Anglisë. Ata u arrestuan gjatë bastisjeve të policisë në qershor të vitit të kaluar në qytetet bregdtare të Brajtonit dhe Hov, ku para të thata, kokainë dhe automjete me vlerë disa qindra mijëra stërlina u sekuestruan nga policia britanike.

Më shumë...

gomone vlPolicia realizon eperacionin antidrogë të koduar "ALFA", ku janë sekuestruar 750 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sattiva në Gadishullin e Karaburunit si dhe është bllokuar një mjet lundrues.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 6 nga 1683

6

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: