E Enjte, 19 Tetor 2017

gjykata-e-larte-655x356Gjykata e Lartë shpalli mbarimin e mandatit për 5 gjyqtarë të saj. Vendimi u mor në mbledhjen e trupës së gjyqtarëve të drejtuar nga kryetari i gjykatës së Lartë.

Më shumë...

vrasja xhafzotajNjë krim ne familje ka tronditur këtë mëngjes fshatin Xhafzotaj, pasi djali ka vrarë me armë prindrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në familjen Nikaj.

Më shumë...

foto 5Duket si një ditë e qete votimi 25 qershori, por denoncimet ne policinë e shtetit kete here nga qyteteret kanë qenë në një numër të madh që nisin që nga shitblerja e votes, te fotografimi i saj e madje nuk kanë munguar as plagosjet.  Ne Tiranë dhe Elbasan janë raportuar raste te shit-blerjes se votave rastet janë referuar në prokurori nga policia.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 5 nga 1693

5

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: