E Hënë, 22 Janar 2018

drogggSpecialistët për Narkotikët finalizojnë operacionin e koduar" The Shop" ku kanë  goditur një tjetër rast prodhimi të lëndëve narkotike Cannabis Sativa. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në lagjen Nr.17/1, Durrës gjatë kontrollit të ushtruar në një dyqan (në gjendje jo-funksionale) u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale:  rreth 32.4  kg lëndë narkotike e dyshuar e llojit Cannabis Sativa.
Është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e pronarit të ambientit ku u gjet lënda narkotike, shtetasi me iniciale L. C. 41 vjeç, banues në Durrës.

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: