E Enjte, 27 Prill 2017

policiaNjë muaj pasi ka marrë detyrën e ministrit te brendshëm, Fatmir Xhafaj sjell një furtune levizjesh ne policinë e shtetit. pothuajse cdo sektor i policisë që nga sektoret brenda godinës së policisë së shtetit dhe drejtorite vendore apo edhe kufiri janë prekur nga lëvizjet të cilat në fund janë firmosur nga drejtori i përgjitshëm i policisë Haki Cako.

Më shumë...

AZILI-POLICAN-4Dy të moshuar humbën jetën si pasojë e një zjarri që ra në qendrën e të moshuarve në Poliçan. Nga hetimet e para Tahir Senka 84 vjeç banues ne fshatin Lybesh, dhe Mustafa Kaceli, 81 vjec, banues ne fshatin Veleshnje janë asfiksuar nga tymi i shkaktuar nga djegia e një batanije.

Më shumë...

kaannKryeplaku i fshatiti Xhaj në Malësinë e Madhe është shpallur në kërkim pasi policia ka asgjesuar 168 fidanë Cannabis Sativa. Ndërkohë që për këtë cështje është proceduar në gjendje të lirë Inspektori i Shërbimit Pyjor.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 1 nga 1683

Fillimi
Para
1

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: