E Enjte, 22 Shkurt 2018

FUNDJAVA-KULTPor UTV eshte edhe streha e kultures. Cdo fundjave artdashesit, te apasionuarit pas piktures, muzikes, teatrit apo filmit do te kene ne ekranin e ketij televizioni nje interviste me personazhe te afirmuar si emra te medhenj te kultures shqiptare. Intervista e gazetares Alda Dalushi  nuk eshte vetem nje udhetim ne te momentet e para te ndertimit te karrieres se tyre te gjate por edhe ne jeten dhe aspektet intime qe personazhet i ndajne per mikrofonin e UTV, duke dhuruar emocione dhe ngjallur interes.

 

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: