E Hënë, 16 Tetor 2017

zelandMe nderhyrje nga qielli dhe deti, ekipet e shpetimit ne Zelanden e re kane nisur te kryejne evakuuimin e Kaikura, nje qyteze ne jug te ishullit ka mbetur e bllokuar nga rrenojat e shkaktuara nga lekundjet e termetit te dy diteve me pare.

Më shumë...

mogNuk eshte me koha per reflektime teorike ne lidhje me mbrojtjen europiane” . Me keto fjale perfaqsuesja e larte europiane per politiken Federika Mogherini ka celur samitin ne Bruksel qe mbrodhi Ministrat e Jashtem dhe te Mbrojtjes se vendeve anetare te Bllokut.

Më shumë...

trumppProtestat pas zgjedhjes së Donald Trump si president, kanë vijuar në ditën e tyre të dytë, në qytete të ndryshme të Shteteve të Bashkuara, por në masë më të vogël.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 8 nga 1279

8

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: