E Premte, 21 Korrik 2017

kerryAs ne ditet e fundit te administrates Obama nuk permbahen tonet e ashpra ne adrese te Damaskut dhe aleatit te tij rus ne lidhje me ate cka po ndodh ne Alepo dhe ne Siri.

Më shumë...

aleppo-syriaNe Alepo eshte arritur nje marreveshje e re qe do te mundesoje evakuuimin e civileve dhe luftetareve te armatosur. Nje lajm te tille e konfirmojne fraksionet rebele te cituara si burime nga mediat arabe.

Më shumë...

turqiNje nder autoret e atentateve te ndodhur ne stadiumin e Besiktas te Stambollit ku humben jeten 44 persona ishte me origjine kurdo-siriane. Njoftimin e beri Ministria e Jashtme e Turqise pas verifikimeve te kryera.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 6 nga 1279

6

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: