E Shtunë, 01 Tetor 2016

Deklarata e Hahn për çështjen çame, reagon ashpër Athina zyrtare

29 September 2016

Pas deklaratës së komisionerit të Zgjerimit të Bashkimit Europian, Johanes Hahn, i cili renditi si çështje të diskutueshme mes Shqipërisë dhe Greqisë, edhe...

Më shumë >>

Banneri 468x60 Albanian-University

leka-2Princ Leka Zogu e Elia Zaharia, zbulojnë detajet e dasmës mbretërore

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në:


Analizë

Merkel, “e domosdoshmja” ne Europe
12/11/2015
article thumbnail

Shikoni perreth Europes dhe do vereni se nje lider qendron mbi te gjithe. Ajo eshte Angela Merkel. Francois Hollande eshte dorezuar nga pretendimi se vendi i tij udheheq kontinentin. David Cameron, i  [ ... ]


Politikë

Ekonomi

Kronikë

Sociale